همایش جهاد ادامه دارد

 

 

 

سردار مسجدی مشاور عالی سردار سلیمانی در همایش جهاد ادامه دارد که به همت پایگاه بسیج شهیدان افقهی در مشهد برگزار شد گفت : عملیات اخیر حزب الله ادامه دارد و این حمله پایان پاسخ حزب الله به تهاجم اسرائیل نخواهد بود .

 

مشاور عالی فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران که در همایش گرامیداشت نهضت شهدای جهانی اسلام سخنرانی می‌کرد، درباره آینده درگیری ایجادشده بین حزب‌ا… لبنان و اسرائیل گفت: حزب‌ا… یک سازمان بلوغ یافته است و به جایی رسیده است که دیگر نمی‌توان اقدامات آن را ناشی از احساسات و غلیان عواطف دانست.

سردار مسجدی ادامه داد: با این وجود استراتژی اصلی حزب‌ا… دفاع است و برنامه‌ای برای تهاجم ندارد مگر اینکه ابتدا اسرائیل دست به حمله یا عملیات بزند.

وی درباره چرایی انتخاب این استراتژی از سوی حزب‌ا… افزود: علت آن است که اسرائیل از مناطق متعلق به لبنان عقب نشسته است و کاملا این کشور را تخلیه کرده است و از طرفی مقاومت رسالت خود را دفاع از مردم لبنان و تمامیت ارضی این کشور می‌داند

وی درباره گروهک‌های تکفیری در منطقه گفت: داعش یک جریان فکری و اعتقادی است که دست به اسلحه برده است و به همین دلیل مقابله با او در وهله اول باید به صورت فکری اتفاق بیافتد و این وظیفه همه علما به ویژه علمای اهل سنت است که با روشن‌گری‌ها و فتاوای خود توطئه‌های اعتقادی داعش را خنثی کنند. بعد از آن نوبت به مقابله نظامی می‌رسد که جوانان منطقه هستند و ما هم کمک می‌کنیم.

وی در پایان به مسئله آزاد سازی موصل اشاره کرد و گفت: جوانان این شهر، عشایر و مردم منطقه باید وارد عمل شوند و به جریان مقاومت بپیوندند که این اتفاق به زودی خواهد افتاد و ما ان‌شاءا… شاهد آزاد سازی موصل خواهیم بود.

 

در حاشیه این مراسم احمد منصوب،چهره شهید ا… دادی را به تصویر کشید و این تابلو در پایان به فرزند شهید اهدا کرد. امضای طومار اعتراض به توهین اخیر علیه پیامبر اکرم (ص) و آمادگی جوانان انقلابی مشهد برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل تحت رهبری ولی امر مسلمین هم از دیگر اتفاقات حاشیه‌ای این مراسم بود.

 

 

 

 

 

 

                    ( شادی روح شهداء مقاومت اسلامی صلوات )

 

مطالب مشابه